Laptop, Masaüstü ve Diğer Tüm Pc Tamir ve Bakımı, Kamera ve Network Sistemleri Kurulumu
 

ÇANAKKALE GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİÇeşitli güvenlik kamerası çeşitleri ve DVR kayıt cihazlı bütün bağlantı aparatları ile Çanakkale Bilgisayar olarak hizmet vermekteyiz. Kamera sistemleri ve kamera sistemi montajı kolay olup, tüm kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 1 kamera ile 16 güvenlik kamerası arasında kamera sistemi setlerimiz vardır.
İnternetten izleme desteği sayesinde kamera sistemleri ve kamera sistemi kurulu olduğu yeri ister cep telefonunuzdan, isterseniz farklı şehirlerden farklı bilgisayarlardan canlı, real time izleyebilirsiniz. Uzman deneyimli kadrosuyla güvenlik sistemi kurulumu, montajı ve devreye alma konusunda itina ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Çanakkale Bilgisayar ücretsiz keşif, planlama ve etüt çalışmasıyla güvenlik sistemlerinin kurulum öncesi çalışmalarını müşterilerimizin bilgilerine sunar. Firmamız uzman deneyimli kadrolarıyla alarm sistemleri alanında da hizmetlerini sürdürmektedir. Bebek izleme, bakıcı izleme, ev, işyeri, okul, fabrika gibi her türlü güvenlik sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.